משפט אזרחי - מסחרי

משרדנו עוסק במתן שירותים משפטיים לחברות ותאגידים מסחריים מגוונים, ומתן ייעוץ על פי הצרכים הנקודתיים של כל לקוח.

בשל ניסיוננו הרב והיחס האישי אותו מקבל כל לקוח, עם לקוחות המשרד נמנים לקוחות פרטיים וחברות מסחריות, הן מישראל והן מחוץ לישראל.

משרדנו מספק שירותים ללקוחות המשרד הן על בסיס קבוע ושוטף והן שירותים ללקוחות, המגיעים לטיפול בעניין נקודתי. על כן, אנו מתאימים ללקוחותינו את שכר הטרחה בהתאם לבעיה המשפטית המועלית בפנינו.

גישת משרדנו הינה "הכל אפשרי ובר השגה" ועל כן איננו נרתעים ונסוגים מטיפול בתיקים הנחשבים תיקים "קשים" הדורשים טיפול מיוחד. מציאת הפתרון ההולם לכל בעיה המתעוררת ללקוח הינה ה"דלק" המניע את עיקר עשייתנו, והצלחתכם היא הצלחתנו.

משרדנו נותן את שירותיו על פני מגוון רחב של תחומים:

פשיטת רגל - נקלעתם לחובות רבים, ואינכם מצליחים להיחלץ מן הנושים הרבים? גם אם אתם בעיצומו של הליך הוצאה לפועל ו/או הוכרזתם כ"חייבים מוגבלים באמצעים" ע"י לשכת ההוצאה לפועל – אל תאמרו נואש! ייתכן בהחלט כי כדאי ונכון עבורכם להיות מוכרים כפושטי רגל, ובכך להגיע להסדר נכון וצודק יותר עם כלל הנושים עד לסיומו הכולל של חובכם.

ליטגציה - עורכי הדין במשרד  דואגים לתת מענה לייצוג בכל ערכאות השיפוט בישראל. ייצוג נכון מחייב לימוד וניתוח הבעיה המשפטית תוך ירידה עמוקה לפרטים, שכן ההצלחה נמצאת בפרטים הקטנים.

חוזים - הסכם טוב נועד להסדיר את האינטרסים של הצדדים וזאת במטרה להימנע ממחלוקות עתידיות. בטרם עריכת חוזה יש למצות את כל קבלת המידע מהצדדים לחוזה והענקת ביטוי לכך בכתב בפרטי החוזה. בשל ניסיוננו הרב בתחום משרדנו מעניק את שירותיו לכלל החוזים וההסכמים הנדרשים, הסכמי מכר, הסכמי פשרה, הסכמי הלוואה  ועוד.

דיני עבודה - משרדנו מייצג ומטפל בתחום משפט העבודה, הן עובדים והן מעבידים, עובדה זו מקנה למשרדנו ראייה רחבה ומעמיקה בטיפול תיקים בתחום משפט העבודה.
משרדנו מייצג עובדים שהופלו לרעה ע"י מעסיקים כוחניים, לרבות בתביעות לפיצויי פיטורין, הלנת שכר, פיטורי אישה בהריון, והפליה על רקע עדתי. בשל העובדה כי משרדנו נוקט בגישה של עזרה לעובד אנו מתאימים את הסכם שכר הטרחה ליכולתו הכלכלית של העובד ובהתאם לבעיה המשפטית.

דיני לשון הרע - משרדנו מתמחה בתחום דיני לשון הרע, ופגיעה בשמו הטוב של האדם, תוך בחינת הבעיה המשפטית העולה מתוך האמירה הפוגענית ובחינת כל האפשרויות לפיצוי באמצעות הגשת תביעה לבית המשפט. כמו כן, אם הופלתם לרעה ונמנעה כניסתכם למועדון, מסעדה, וכל מקום ציבורי אחר, משרדנו נוקט בגישה אסרטיבית ומהירה לטיפול בבעיה לשביעות רצונו של הלקוח.

תביעות כספיות - משרדנו מעניק את שירותיו המשפטיים הן לחברות מסחריות והן לקהל פרטי. לא אחת אנו נתקלים בתביעה לפיצוי כספי בשל גרימת נזק, הלוואה שלא שולמה, הבטחות בעל פה, ועוד. משרדנו דואג לבחינת החומר וניתוחו באופן יסודי ומעמיק תוך שימת דגש על הבעיה המשפטית והצגתה בפני ביהמ"ש וקבלת התוצאה הרצויה ללקוחותינו.

תביעות נזיקיות - ננשכתם על ידי כלב, הותקפתם ע"י אדם, נחבלתם בעבודה, נחבלתם בתאונת דרכים ? משרדנו מעניק את שירותיו המשפטיים בלווי מיטב המומחים הרפואיים תוך בחינת החומר הרפואי בעניינכם וקבלת מלוא הפיצוי בגין הנזק שנגרם ללקוחותינו, אצלנו לא ממהרים לסגור בפשרה אלא מעדיפים להעניק ללקוח את זכות הבחירה והחלטה בידיו.

האמור באתר איננו תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו במידע משפטי קביל ועדכני. יש להבין כי מידע משפטי מתיישן ו/או מתחדש, והגולש צריך לקחת זאת בחשבון. לאור האמור, הרי שכל שימוש באמור לעיל ו/או באתר בכלל הנו  באחריות המשתמש בלבד.