הישגי המשרד

במהלך השנים, צבר משרדנו ניסיון רב עקב טיפול בעשרות רבות של תיקים במגוון תחומים, החל מתיקי מעמד אישי עובר לטיפול בתביעות עבודה ונזיקין, וכלה בניהול פשיטות רגל לחייבים.

על מנת שתהיו סמוכים ובטוחים כי אתם נמצאים בידיים נאמנות, להלן מקצת מהישגנו:

ע"ר 11063-12-10 פלוני נ' פלונית - לקוח משרדנו אשר מנהל תיק גירושין במהלכו הוצא כנגדו צו עיכוב יציאה מן הארץ ע"י לשכת ההוצאה לפועל. משרדנו ערער על ההחלטה, ובערכאת הערעור הוחלט כי יש לבטל הצו לאלתר וללא שיהוי.
משרדנו הוכיח כי המדובר בצו עיכוב יציאה מן הארץ אשר הוצא שלא בתום לב, ומשכך דרש למצות הדין עם מבקשת הצו, אשר חויבה לפצות את לקוחנו ב-25,000 ₪ הוצאות משפט.

תמ"ש 42720/09 פלונית נ' פלוני - לקוחת משרדנו, יהודיה תושבת ישראל, נישאה בארה"ב לבן זוגה אשר הנו ממוצא אפרו-אמריקאי. המדובר בהליך גירושין מורכב וייחודי בין זוגות מעורבים אשר מתנהל בפני נשיא בית המשפט לענייני משפחה.  משרדנו פעל ללא ליאות להתרת קשר הנישואין בין השניים, ועל מנת שהצעירה תוכל לפתוח בפרק חדש בחייה ומוקדם ככל האפשר.

תה"ס 22814-07-10 פלונית נ' אלמוני - משרדנו ייצג אם חד הורית לשתי בנות קטינות, אשר חתמה על הסכם גירושין מפלה וקיצוני במיוחד, אשר במסגרתו, נושלה מרכושה וכן מחלקה בדירת המגורים. בתום מאבק משפטי ארוך, משרדנו הצליח להוכיח כי המדובר בהסכם אשר יש וצריך לבטלו, ולקוחת המשרד זכתה בחזרה ברכוש הרב המגיע לה, לרבות חלקה בדירת המגורים אשר היתה רשומה ע"ש הבעל בלבד.

תמ"ש 52771-3-11 פלוני נ' אלמונית - זוג גרוש מזה כשש שנים. לקוח המשרד הגיע אלינו כשהוא נסער ביותר לאחר שגילה כי גרושתו רכשה דירה בצפון הארץ והיא מתעדת לעקור מן המרכז עם שלושת ילידי הצדדים בעוד כחודשיים ימים. בשל הדחיפות, ובשל העובדה כי כבר נרכשה הדירה, משרדנו פעל במהירות ובנחישות ובסופו של דבר הצליח למנוע מעברם של הקטינים ממקום מושבם במרכז הארץ, והכול חרף קניית הנכס ע"י האישה.

מדובר במספר מצומצם ביותר  של תיקים אשר נוהלו ע"י עורכי דין במשרד, והמובאים בפניכם על מנת שאתם, הקוראים, תוכלו להתרשם, ולו במקצת בדבר אופיים המסור של עורכי הדין המועסקים במשרד. צוות המשרד לעולם לא יאמר כי תיק "אבוד מראש", ותמיד יהא נכון לאתגר העומד מולו.

מלבד אלו, כאמור, ישנם עוד עשרות רבות של תיקי נזיקין, עבודה, הוצאה לפועל, פשיטת רגל וכו' אשר נוהלו ומנוהלים ביד רמה ע"י צוות המשרד.